Salon optyczny – o nas

Salon optyczny „Brillowcy” funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Pierwszy salon optyczny otworzyliśmy w Kartuzach, obecnie prowadzimy pięć punktów. Dwa z nich mieszczą się w Kartuzach, a pozostałe w Sierakowicach, Żukowie oraz Chwaszczynie.

Salony i gabinety okulistyczne

Zatrudniamy 12 pracowników. Nasze placówki to nie tylko salony optyczne, lecz także gabinety okulistyczne, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt optyczny. Wykonujemy badania wzroku oraz zajmujemy się korekcją wad wzroku. Dysponujemy sprzętem, pozwalającym na przeprowadzenie szeregu innych badań okulistycznych. Jako jedni z nielicznych na Pomorzu zajmujemy się leczeniem zeza.

Dobór soczewek okularowych i kontaktowych

Zapewniamy pomoc przy doborze okularów oraz doborze soczewek kontaktowych. Na wyposażeniu naszych salonów znajdują się soczewki kontaktowe, w tym soczewki polaryzacyjne oraz soczewki progresywne. Zajmujemy się sprzedażą okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. W naszym asortymencie są dostępne ponadto okulary sportowe oraz cała gama okularów dziecięcych.

Warunkiem utrzymania wypracowanej przez nas renomy jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług poprzez zwiększanie kwalifikacji zawodowych, a jej potwierdzeniem są zdobyte przez nas certyfikaty i nasze osiągnięcia.

Serdecznie zapraszamy do umawiania się na konsultacje z optykiem lub okulistą!