Salon optyczny i gabinet okulistyczny Brillowscy

UWAGA !!!  NOWA STRONA JEST TU

Brillowscy to sieć salonów optycznych i gabinetów okulistycznych zlokalizowanych na Pomorzu. Świadczymy usługi z zakresu diagnostyki okulistycznej oraz pomagamy przy doborze okularów i soczewek kontaktowych.

Dobór okularów

Zapraszamy do naszego wybranego salonu optycznego na badanie wzroku, pozwalające precyzyjnie określić wadę wzroku. Po jego wykonaniu dobierzemy odpowiednie soczewki kontaktowe lub okulary korekcyjne. Ponadto zajmujemy się sprzedażą okularów sportowych oraz okularów przeciwsłonecznych. W naszym okularowym asortymencie na wyróżnienie zasługuje cała gama okularów dziecięcych. 

Dobór soczewek kontaktowych

Równie bogato prezentuje się nasza oferta obejmująca soczewki kontaktowe. Proponujemy zakup soczewek kontaktowych wiodących marek, w tym Johnson&Johnson oraz ALCON. W sprzedaży posiadamy soczewki o specyficznych właściwościach, w tym soczewki polaryzacyjne oraz soczewki progresywne

Obecnie posiadamy aż 5 salonów optycznych – dwa z nich znajduje się w Kartuzach, a pozostałe w Sierakowicach, Żukowie oraz Chwaszczynie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług optyka lub okulisty, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

pliki/brillowscy/promocje/AaAAokno.jpg

pliki/brillowscy/promocje/NFZ.jpg

pliki/brillowscy/promocje/face.jpg